Нели от „Сървайвър” запали коледната елха в Бургас
Кметът на Бургас Йоан Константинов прие снощи в общината победителката от „Сървайвър” Нели. Тя разказа интересни случки от пребиваването си на острова. Кметът и подари скулптура от художника Огнян Петков, а набързо сформираната от композитора Стефан Димов група „Сървайвър” я поздрави на живо с песента „Нели”, по текст на артиста и поет Пейо Панталеев. След това Нели с помощта на кмета запали коледната елха пред общината.