Събития
Коледари поздравиха общинарите в Добрич
|
С песни, наричане и добруджанска погача коледари пожелаха берекет през новата 2007 година на общинските съветници в Добрич. За обичая преди заседанието на общинарите дойдоха фолклорни състави от училищата в града. 19.12.2006 |
|
Share |
|