Задните стени на два магазина в центъра на Добрич рухнаха снощи. Стените са подкопани при изкопни работи за новострояща се кооперация на фирма “Валентино”. Строежът е в непосредствена близост до централния кооперативен пазар.
По чудо няма пострадали, макар че в единия павилион продавачката е била на работа. Преди месец пак при изкопни работи за същия строеж пропадна стената на друг търговски обект. Магазините са със статут на временни търговски обекти, изградени по несъществуващия вече член 120. Преди десет дни всички магазини трябваше да бъдат премахнати от наемателите, след като получиха заповеди от Община Добрич. 03.12.2006 |