Националната камара за мода организира ревю снощи във фоайето на хотел Хилтън за приемането на България в ЕС. Зрителите видяха модели от Фани Пападополу, модна къща “Астела”, “Силвия”, модна къща “Тани”, Дрим Мода, модна къща “Франц Мари”, “Лита”
Дефилето е част от събитията, с които започват тържествата отбелязващи членството на България в Европейския Съюз и е осъществено с подкрепата на немското дружество за техническо сътрудничество /GTZ/ към Федералното Министерство за икономическо развитие на Германия
02.12.2006 |