Събития
Двадесет и две български изби представиха избрани колекции в НДК
|
Двадесет и две български изби представиха избрани колекции вина пред посланици, бизнесмени и представители на културната общественост на изложение снощи в НДК. Събитието е организирано от Национално търговско изложение “Произведено в България” и фондация “Културен диалог 21” с финансовата помощ на “Булстрад”. Анна Сендова, председател на фондацията, представи и луксозен каталог на винопроизводството “Виното в България". Да дегустират вината дойдоха посланиците на Франция - Ив Сен Жур, на Белгия Филип Беке, на Япония Коичиро Фукуи, посланикът на България в Япония академик Благовест Сендов, директорът на НДК Христо Друмев, археологът Николай Овчаров, председателят на борда на директорите на "Булстрад" Румен Янчев.
02.12.2006 |
|
Share |
|