Започна годишната среща “Apple и приятели” в София
Традиционнта годишна среща “Apple и приятели” започна в столичното “Chillout Cafe”. Организаторите от Български Бизнес Системи ООД и техни партньори в два дни ще демонстрират решенията на Apple в аудио-визуалнита техника и софтуер. Предвидeни са и демонстрации от Ерик Чарлз, мениджър на Apple за Централна и Източна Европа. На 28 ноември (вторник) той ще представи Final Cut Studio, Apple Aperture и цялостни решения за телевизии и постпродукционни студиа. В рамките на срещата е подредена и изложба на фотографи от www.photo-cult.com.
На вниманието на колегите от печатните медии.
Тази емисия е безплатна за публикация и не е необходим абонамент към агенция Булфото за изтеглянето й. 27.11.2006