Събития
“Топливо” пусна нова олекотена бутилка за газ
|
Ръководството на “Топливо” АД представи на пресконференция в "Гранд хотел София” новата си олекотена бутилка за пропан-бутан. Тя е изработена от композитни материали, събира 10 килограма газ и е със същите размери като металната. Бутилката е изградена от вътрешен метален съд, скелет от фибростъкло в термопластична матрица и външна кутия от пластмаса. На корпуса й е разположен електронен чип, който запазва информацията за профилактиката и клиентите на бутилката. Техническите характеристики на съда представиха инженер Анета Томова, началник отдел “Мениджър безопасност на газови съоръжения” и Кристина Жечева, мениджър горива. 21.11.2006 |
|
Share |
|