 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Пеньо и Надежда напуснаха къщата на Биг Брадър
|
Чирпанлията Пеньо и едната тризначка Надежда напуснаха снощи къщата на Биг Брадър след като събраха най-голям процент неудобрение от зрителите. За първи път в предаването гонят двама души едновременно. Като обществени защитници на трите номинирани двойки в стидиото застанаха "злият език" Руслана Попова, журналистът Мартин Карбовски и фолк-певецът Азис, който пое защитата на Пеньо. За разлика от Надежда, чиито роднини в пълен състав дойдоха да я посрещнат, чирпанлията остана сам до края на предаването. Дори и останалите изгонени съквартиранти, които дойдоха да гледат шоуто на живо, го заобикаляха и поздравяваха само Надежда. 21.11.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|