Два допълнителни аварийни екипа ще работят във Варна през зимата. Това обявиха днес на пресконференция председателят на Общинския съвет Борислав Гуцанов и представители на "Електроразпределение – Варна". Екипите ще работят на 24-часови дежурства за разлика от досега действащите пет, които са на домашно дежурство. Мярката е наложена в следствие на продължаващите ежедневни аварии в електроснабдителната мрежа. 13.11.2006 |