Нова зимна пързалка на площ от 600 кв.м. ще отвори врати зад НДК. Леденият парк ще бъде изграден пред фоайето на зала 6. Непосредствено до пързалката, на площ над 700 кв.м., ще бъде изградена и зона за забавления. Час и половина на пързалката ще струват едва 3.00 лева. Тези които нямат собствени кънки могат да се снабдят с такива под наем, както и да си наемат личен инструктор. Инициативата е подкрепена от Nescafe 3 in 1, Globul, Toyota, винарска изба Телиш и Меком АД - Силистра. Кметът на столицата Бойко Борисов ще открие леденото съоръжение на 25.11.2006 година. 09.11.2006 |