Кметът на Пловдив д-р Иван Чомаков заедно със съпругата си гласува в ОУ "Васил Петлешков" предаде сайтът www.plovdiv24.com След като упражни правото си на глас кметът заяви пред журналисти, че с вота си гражданите дават шанс на тези за които гласуват да управляват по-добре България. Той прикани младите да гласуват.
След кмета Чомаков и областният управител Тодор Петков също даде своя глас.
22.10.2006 |