Концесионерът на бургаския плаж, фирма “Онтайм”, снощи, официално закри летния сезон. Президентът на фирмата Ваклин Стойновски обяви, че през тази година по плажовете на Бургас не е допуснат нито един нещастен случай. Стойновски подари на кмета Йоан Костадинов албум със снимки. В него е документирана дейността на фирмата през летния сезон и единствените по нашето черноморие плаващи платформи със спасители. 07.10.2006 |