Премиерът Сергей Станишев направи първа копка за модернизирането на топлоелектрическата централа на "Солвей Соди" в Девня. Инвестицията е за над 70 милиона евро и ще позволи да бъдат намалени вредните емисии до нивото европейските норми. Обновената топлоцентрала трябва да е готова през 2008 г. 30.09.2006 |