Отшелникът Пламен излезе снощи от шоуто Big Brother. По време на лайва той върна петте хиляди лева, които взе за да остане в къщата. След края на предаването Пламен отказа да даде интервю за медиите и пожела да бъде откаран до централна гара за да отпътува за родния си град Варна. 26.09.2006