Столичанин отказа днес да напусне любимия си автомобил Опел Вектра след като "паяк" на ОФ "Паркинги и гаражи" го натовари за неправилно паркиране. Собственикът на колата поседна кротко на предния капак, като отказа да се подчини на органите на реда да слезе оттам. До тръгването на репортера на "Булфото" от мястото на събитието, шофьорът продължи своя мирен протест. 21.09.2006 |