Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Столичанин се качи върху колата си за да не я отнесе "паяка"
Столичанин отказа днес да напусне любимия си автомобил Опел Вектра след като "паяк" на ОФ "Паркинги и гаражи" го натовари за неправилно паркиране. Собственикът на колата поседна кротко на предния капак, като отказа да се подчини на органите на реда да слезе оттам.  До тръгването на репортера на "Булфото" от мястото на събитието, шофьорът продължи своя мирен протест.
21.09.2006
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz