Братя Мангасарян представиха албума си “ZAEUROPA” снощи с концерт на бензиностанция до моста “Чавдар” в столицата. Нестандартното място за промоцията е избрано заради “Petrol” спомоществувател на Зюмбюл, Среброто и Кулю. Издател на диска е “Energy Music”. За изненада на отбраната публика заедно с “братята” за последното парче на сцената излезе и рокаджийката Милена. 20.09.2006 |