 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Мая Манолова и Мария Капон с брифинг пред Министерски съвет
|
Мая Манолова и Мария Капон дадоха брифинг пред Министерски съвет.
Изявлението е във връзка с искане за спешна подкрепа на бизнеса в условията на нова вълна на COVID-19 и скок на цената на тока.
По-рано през деня председателят на Гражданската платформа „Изправи се.БГ" Мая Манолова поиска оставката на енергийния министър, заради увеличението на цените на тока.
"Искаме оставката на енергийния министър заради безхаберието и бездействието спрямо увеличението на цената на тока за бизнеса. Той е като "виенски наблюдател" на случващото се. Трябваше да има политическа воля и решимост да бъдат освободени ръководствата на държавните енергийни дружества. Ние настояваме и за оставка и смяна на целия състав на КЕВР", заяви по Дарик радио Манолова. 25.09.2021 |
|
Share |
|
|
 |
|
|