Най-силният мъж в страната – Митьо Крика, е увлечен от последния хит сред заможните българи – курсове за управление на яхти. Той заряза за една седмица фитнес залата си и магазините за хранителни добавки, за да пришпори скъпарските яхти AZIMUT i BAVARIA край пристанището в Свети Влас.
С професионални съвети му помогна представителят на луксозните возила у нас и съдружник в Yachting.bg Петко Бачийски /http://www.yachting.bg/, който е вносител и на доминикаските пури CARBONELL. Затова никак не е случайно, че Митко не извади пурата от уста си, докато инструктор го обучаваше как да прибере яхтата в пристанището.
По традиция изтощителните курсове завършваха с марково уиски на палубата на яхтата. Докато Крика влизаше в ролята на яхтмен, годеницата му Нина /главна сценаристка на предаването Елит/ се забавляваше в компанията на наскоро задомения рапър Устата.
30.08.2006 |