За четвъртфиналите на "Акцент къп" се класираха петима български тенисисти. Това са Мартин Кушев, Тихомир Грозданов, Тодор Енев, Йордан Кунев и Ивайло Трайков. Съответно спечелили срещу Матиас Фейч от Австрия, Давид Савич от Сърбия, Хайдермайе от Австрия, Игнасио Висенте-Фибуа от Испания и Кирил Димитров от България. На двойки Тодор Енев и Димо Толев надиграха испанците Бос и Гарсия. 25.08.2006 |