Талантливи госпожици и господа на възраст от три до дванадесет години се състезаваха вчера във втория тур на конкурса “Мини Мис и Мини Мистър” на Добрич. Детското шоу е под патронажа на кмета на града Детелина Николова. Първото място при момчетата взе Момчил, а при момичетата Мони. За всички участници и палавници добричката фирма “Изида” раздаде 500 сладоледа.
12.08.2006 |