С шествие в София, “Българската Асоциация на професионалните готвачи” почете празника на Свети Лаврентий. След водосвет в църквата “Света Неделя”, майсторите готвачи преминаха покрай Президентството, по улица Граф Игнатиев и по Раковски стигнаха до ресторант “Tambuktu”. Там шествието приключи с похапване на специално приготвени, бяла риба и чаша бира. 10.08.2006 |