Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Черноморец Балчик отстрани Септември София за Купата на България по футбол, племенник на Пол Гаскойн изгледа срещата
Третодивизионният Черноморец Балчик победи с 1:0 Септември София и продължава на осминафинал в турнира за Купата на България.

Единственото попадение вкара юношата на Черно море Варна Данаил Димов от дузпа още в 4-ата минута на двубоя, което се оказа и единственото попадение в двубоя. Племенник на легендата на английския футбол Пол Гаскойн ще играе в „Черноморец“ (Балчик), съобщиха от клуба. Камерън Гаскойн, който скоро ще стане на 19 години, е юноша на „Нюкасъл“. От днес е настанен в Балчик и ще бъде картотекиран. От трибуната Камерън изгледа мача, в който третодивизионният „Черноморец“ изхвърли от борбата за Купата на България столичния „Септември“, който е на четвърто място във Втора лига.