 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Стартира втория кръг от Националния офроуд шампионат на България
|
Вчера във Варна стартира вторият кръг от Националния офроуд шампионат на България "Варна трофи". В състезанието участват 34 екипажа, между които и два гръцки. Пилотите на мощните SUV-возила се състезават в два кръга - ориентиране в пресечена местност и преодоляване на препятствия в "затворен кръг". Организатор на "Варна трофи 2006" е офроуд клуб "Варна". След първия кръг "Балкан трофи" и втория "Варна трофи" Националният офроуд шампионат на България продължава с най-атрактивния етап "Ком - Емине" и кръговете в Габрово, София и Троян. 04.06.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|