Химическа тоалетна "краси" фасадата на един от най-достолепните културни центрове в България-Народният театър. От близкото заведение, което се намира встрани от театъра са решили че там е най-удачното място да я инсталират. Според сигнали на граждани обаче клиентите на заведението използват не само тоалетната, но и мястото около нея. Директорът на Народния театър Васил Стефанов и главният секретар Стефан Велев са подали жалба по случая до кмета на София с искане тоалетната и заведението да бъдат отстранени. 04.06.2006 |