КНСБ организира протестен митинг под мотото "Върнете ни надеждата"
Протестната демонстрация е насочена срещу правителствената политика по доходите. Шествието започна пред сградата на КНСБ на площад "Македония" и се придвижи до Министерски съвет, където протече митингът. 30.05.2006