Метрополис отпразнува десетия си рожден ден снощи в зала “Фестивална”. Десетата годишнина на Метрополис е част от международното изложение за денс музика SEEME /South-East European Music Exhibition/. За настроението на екзалтираните фенове отново се погрижиха Ясен Петров, Steven, Джеймс Забиела от Великбритания. 21.05.2006