Събития
Стартира първата инсталация за сепариране на отпадъци
|
Първата в България инсталация за сепариране на отпадъци започна работа край сливенското село Сотиря днес. Инсталацията е част от проекта на Екобулпак и Сливенската община за разделно събиране на отпадъците. Специално за откриването дойде и кметът на Сливен Йордан Лечков. 15.05.2006 |
|
Share |
|