 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
"Германос" отпуска пет стипендии за студенти на Нов български университет
|
Нов български университет и Германос Телеком България обявиха днес пред студенти, в аулата на университета, сключването на договор за сътрудничество в областта на образованието по телекомуникации. Първата стъпка от партньорството е обявяването на пет академични едногодишни стипендии "Германос" за студентите от департамент „Телекомуникации” за академичната 2006/2007 година. Те са предназначени да покрият годишните такси на двама студенти от бакалавърска и трима от магистърска програма. На въпросите на студентите от университета отговориха Аристотелис Фотилас, изпълнителен директор на Германос Телеком България, професор Антони Славински ръководител департамент „Телекомуникации” на НБУ и професор Маргарита Петкова - председател на Програмен съвет, департамент "Телекомуникации".
10.05.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|