Шестият международен фест “Цвете за Гошо” продължава вече втори ден в Южния парк в София. Вчера на сцената свириха групите “Блус Трафик”, “Тетрикс”, “Сафо”, “Балканджи”, "Сепуко 6". Верни на рока, феновете и снощи пяхa и танцуваха пред сцената в парка. Днес е последният ден от феста. Концертът ще започне от 16 часа. 07.05.2006 |