Футболни фенове на „Черно море” Варна биха фотерепортерa на вестник „Варна” Мирослав Кунев.  Вандалите останали недоволни, че колегата снима пиян запалянко час преди мача с „Шумен” вчера 3 май. Намесата на полицията е спасила Мирослав Кунев и той се е отървал с натъртвания и охлузвания. 04.05.2006 |