Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

„Славия” и ЦСКА завършиха наравно в първата си среща на новия сезон на първенството
„Славия” и ЦСКА завършиха наравно 1:1 в среща от 1-ия кръг на Първа професионална лига. „Червените” не съумяха да оправдаят очакванията на фенове и специалисти и спечелиха само точка срещу "белите".

През целия мач на Националния стадион „Васил Левски” отборътт на ЦСКА имаше териториално преимущество, което обаче не успя да материализира. Играчите на Златомир Загорчич пък се защитаваха добре и не пропускаха удобна възможност да контраатакуват. В крайна сметка тактиката на домакините даде резултат и те заслужено си извоюваха точката.

В 28-ата минута гостите излязоха напред в резултата чрез гол на Каранга, който с глава отбеляза на Георги Петков. До края на полувремето и двата отбора имаха няколко добри възможности за гол, но не успяха да отбележат.

През втората част, в 62-ата минута Узунов изведе Ивайло Димитров зад отбраната на ЦСКА и последният пусна топката покрай Георги Китанов за 1:1.