Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Втората световна среща на българските медии ще е в Чикаго
Чикаго ще стане домакин на Втората световна среща на българските медии през месец май. Това стана ясно след визитата на Максим Минчев, генерален директор на БТА в американския град с най-голяма българска колония. Медийната среща е организирана от Българската телеграфна агенция и Медийната общност в Чикаго под патронажа на Георги Първанов и в нея освен родните журналисти, участие ще вземат български колеги от три континента. Темата на тазгодишната дискусия е „Националната идентичност и ролята на медиите за образа на България по света”.
31.03.2006
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz