Предаването „Тройка на разсъмване” и радио „Витоша” започват национална кампания „Повече българчета за България”, обявиха водещите на пресконференция в парк-хотел „Москва” . Провокативните Милена Златкова, Тодор Милев, Кирил Петров и репортерката Диана Радева правят подарък на всички желаещи да заченат бебе, една романтична нощ в пет български града. На 13 април вечерта двойките ще се усамотят в хотели в София, Пловдив, Варна, Бургас и Добрич. С тази инициатива журналистите искат да дадат кураж на българите да правят деца и да се борят с демографския срив. В хотелските стаи на двойките ще има тестове за бременност. В рамките на месец след опита за зачеване щастливците с положителен резултат от теста ще трябва да представят бележка от акушер-гинеколог за потвърждаване. Те ще могат да участват в томболата за голямата награда на кампанията, пълно обзавеждане на детска стая, количка, столче за хранене и всичко останало необходимо за едно бебе. За да се включат в инициативата двойките трябва да са пълнолетни и с български паспорти. Всички желаещи могат да се запишат на ефирния телефон на предаването „Тройка на разсъмване” 02 9701000 или на e-mail: troika@radiovitosha.com . 21.03.2006 |