Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

ЦСКА поднесе съболезнования към семейството на Фелипе Машадо
Ръководството на ЦСКА демонстрира съпричастност към трагедията, която отне живота на Фелипе Машадо и изказа своите искрени съболезнования към семейството и близките му.

В официалния си сайт „червените“ посочиха, че колумбийските власти са потвърдили, че 32-годишният играч е сред загиналите в самолетната катастрофа над Колумбия.

Рано тази сутрин българско време чартърът на бразилския футболен клуб Чапекоензе се разби на път за летището в Меделин, където на 1 декември трябваше да се изправи срещу Атлетико Насионал в първи финал за "Копа Судамерикана". По последна информация на колумбийските власти 76 души са загинали, а оцелелите - петима.

32-годишният защитник стана част от селекцията на Чапекоензе това лято, като до момента бе записал 16 мача в бразилската Серия "А" с едно попадение и три срещи за "Копа Судамерикана".

Най-големият си успех Филипе постигна в България, когато през 2008 година стана шампион и носител на Суперкупата на страната. Машадо влезе в историята на "армейците" и се превърна в любимец на Сектор "Г", след като на 2 декември 2007 декември се разписа във вратата на кръвния враг и донесе успеха във Вечното дерби.
29.11.2016
Share
Архивна снимка Фелипе Машадо
29.11.2016
тегло: 573 KB
размери: 1608X2000 px
автор: Спиридон Антов
Архивна снимка Фелипе Машадо
29.11.2016
тегло: 566 KB
размери: 1638X2000 px
автор: Спиридон Антов
Архивна снимка Фелипе Машадо
29.11.2016
тегло: 464 KB
размери: 2000X1513 px
автор: Спиридон Антов

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2025 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz