Телевизионното предаване "Имаш поща" отпразнува снощи първия си рожден ден. Водещата Гала и целият екип посрещнаха гости и приятели в столичния клуб "Babbles", за да отпразнуват заедно годишнината. Като изненада за Гала се появи пощальонът Пейо, който в стила на предаването и предаде послание от екипа.