 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Рено катастрофира на булевард "Цариградско шосе"
|
"Рено 19" с хасковска регистрация катастрофира на булевард "Цариградско шосе" към 17.00 часа днес. Автомобилът се удари челно в стълб, недалеч от кръстовището на Орлов мост. Жертви няма. Кола на Пътна помощ веднага пристигна на мястото. Причина за катастрофата най-вероятно е хлъзгавата настилка. 08.03.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|