Ден след грандиозният спектакъл на Оскарите, където звездите разходиха от скъпи по-скъпи тоалети, и нашата страна се отчете с подобаващ блясък. Традиционното ревю на „Агресия груп” се проведе в Кемпински хотел Зографски под мотото „С блясък на звезда”.
Вярна на своето звездно амплоа, “Агресия Груп” представи за сезон пролет/лято 2006 букет от най-доброто, най-модерното и най-елегантното, селектирано от многообразните тенденции в мъжката мода за 2006 г.
Заедно със собствените марки “Atelier Caddeo” и “Votan Luxury”, “Агресия Груп” успешно лансира на българския пазар вече втори сезон спортната линия “Calvin Kline Jeans”, като по този начин се стреми да задоволи и нуждите на своите клиенти от облекла за свободното време.
На вниманието на колегите от медиите: Снимките от тази емисия са свободни за запис и публикация от всички издания, включително и неабонираните на емисиите на агенция "БУЛФОТО" 07.03.2006