 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Младежи черпят варненци с шоколадови АЕЦ
|
Еко младежката организация "Обществен център за околна среда и устойчиво развитие" направи хепънинг на центъра на Варна против АЕЦ в инициативата "Да изядем атомните централи". Младежите правиха макети на атомни централи от бисквити и шоколад и раздаваха на минувачите, като ги агитираха да гласуват с "Не" на референдума в неделя. 24.01.2013 |
|
Share |
|
|
 |
|
|