 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Във Варна въвеждат данък "котка"
|
Данък "котка" влиза в сила от тази година във Варна.  Собствениците на домашни любимци трябва задължително да регистрират питомците си в общината и да плащат по 24 лв. на година за всеки от тях. Освен това, те вече няма да имат право на повече от две животни вкъщи. В противен случай ги чака глоба до 500 лв. Очаква се организациите за защита на животните да сигнализират евроинституциите за мярката, която не стимулира цивилизовано и хуманно отношение към животните, а стимулира нарастване броят на безпризорните котки. 03.01.2013 |
|
Share |
|
Варна - Данък "котка"
03.01.2013 тегло: 1124 KB
размери: 3000X2091 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Улични котки разчитат на милостта на минувачите |
|
Варна - Данък "котка"
03.01.2013 тегло: 926 KB
размери: 2166X3000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Улични котки разчитат на милостта на минувачите |
|
Варна - Данък "котка"
03.01.2013 тегло: 1107 KB
размери: 2106X3000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Улични котки разчитат на милостта на минувачите |
|
Варна - Данък "котка"
03.01.2013 тегло: 932 KB
размери: 2313X3000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Улични котки разчитат на милостта на минувачите |
|
|
|
 |
|
 |
|
|