 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Децата се радват на снега след полярните студове
|
След няколко дни полярен студ, днес температурите в София минаха в положителната стойност. Поради липса на работещи лифтове и обработени писти на Витоша, десетки столичани излязоха в парковете да се пързалят или просто да се разходят. В Априлци също се радват на меката зима и около 50-тина участника си спретнаха спортен празник със ски състезания и спускане с шейни. 04.02.2012 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|