30-метрово знаме се вее от днес над Хасково. С флага бе украсена камбанарията до монумента на Света Богородица. Трикольорът е ушит в чест на предстоящия национален празник 3-ти март. Инициативата е на Туристическия информационен център в града. Огромното знаме ще се вее от камбанарията десет дни. 02.03.2011