Отборите на Черноморец и Славия завършиха наравно - 2:2, двубоя помежду си от 28-мия кръг на А група. Срещата на стадион „Лазур” имаше интересен развой, като 9-те хиляди зрители станаха свидетели на четири гола и два червени картона.
В 9-та минута резултатът откри Габриел Атц, който засече топката с глава във вратата на Мболи за 1:0. В 24-та пък след хубав удар, Ектор Гонсалес удвои преднината за своя отбор.В 36-та минута Зайц фаулира Тодор Колев в наказателното поле и съдията отсъди дузпа в полза на Славия, реализирана от потърпевшия. Галин Иванов центрира в наказателното поле на Черноморец, където Вълев засече топката с глава в мрежата на Стоян Колев за 2:2. През второто полувреме Славия завърши мача с 9 души, тъй като Борислав Георгиев и Борислав Дюлгеров напуснаха терена за втори жълт картон. 03.05.2010 |