 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Кметът на София Йорданка Фандъкова получи почетен плакет на Ротари клуб
|
Столични учители могат да участват в проект за обучение в използването на съвременни технологии в преподавателската работа, финансиран от няколко софийски клуба на Ротари клуб и фондация "Св. св. Кирил и Методий", стана ясно на тържествена ротарианска вечеря снощи в София. На ротарианското събитие със специален гост Йорданка Фандъкова и домакинствано от Ротари клуб София-център кметицата получи предложение София да участва в образователния проект, отбелязал голям успех в много европейски страни досега. Академик Петър Кендеров, президент на фондация "Св. св. Кирил и Методий" разказа как работи проектът по света и в първите няколко български града. Другите ВИП-гости на събитието, дистрикт-гуверньорът на Ротари Дистрикт 2482 - България Пламен Минев, президентът на Ротари клуб - Витоша Людмил Андреев и изпълнителния директор на фондация "Св. св. Кирил и Методий" Михаил Тачев набелязаха и още възможности Ротари клуб да е в помощ на софиянци. На финала президентът на Ротари клуб София-център Николай Момчилов връчи на Йорданка Фандъкова почетния плакет на клуба в знак на уважение за доброто сътрудничество досега.
01.04.2010
01.04.2010 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|