Десетки военни се събраха снощи пред паметника "Орлето" в Сливен и изпушиха по цигара. Мълчаливият протест на рейнджърите е в знак на несъгласие с предложените промени - държавните служители да плащат сами осигуровките си. Военнослужещите дойдоха без униформи и не пожелаха да коментират. 19.03.2010 |