Събития
Изграждането на „Гнездо на акули” по график, Бобич се стяга за турнир на ветерани
|
Изграждането на уникалния за страната ни спортно-рекреативен център „Гнездо на акули” върви по график. В бъдещата база на „Черноморец-Бургас” работата не е спирала нито за ден. Напълно готови са двете рампи за бегова работа, които са абсолютна новост в спортно–тренировъчният процес. Минусовите температури доведоха до принудително забавяне на работата по трите терена. Тревата на първия вече се е захванала стабилно. При достигането на живака до 10 градуса ще може да започне и лепенето на изкуствената трева на третия терен. Половината от рулата, които бяха демонтирани от централния терен на стадион „Лазур”, вече са разстлани на новата си място. Предстои това да стане и с другата половина.
Изпълнителният директор на „Черноморец - Бургас” Фреди Бобич тренира усилено, за да влезе в оптимална форма за турнир на легенди – ветерани в Москва, в края на седмицата. Шефът на „акулите” отделя минимум по 2 часа на ден за интензивната си подготовка. Той прави кросове край морския бряг, а във фитнеса се поти за сила. Бобич води тренировките си в Анталия, където футболистите на „Черноморец - Бургас” са на лагер. 04.02.2010 |
|
Share |
|