Силният снеговалеж започнал тази сутрин в София силно затрудни трафика в града. С до 30 минути закъснение се движат колите на градския транспорт, съобщават от Центъра за градска мобилност. Спрени линии няма, всички коли се движат. Единствено трамваите се движат по разписание, но тролейбусите и автобусите закъсняват, като закъсненията се натрупват. По-рано през деня най-големи усложнения за трафика е имало в участъците „Княжево” – „Владая”, Околовръстен път – кв. „Симеоново”, бул. „Св. Наум”, ул. „Велчо Атанасов” – ул. „Георги Минчев”. В момента тези участъци са проходими. 01.02.2010 |