Лек автомобил БМВ, със софийска регистрация, потроши два паркирани автомобила в Пловдив тази нощ. Виновникът - водача на немското возило избягал от местопроизшествието, преди пристигането на органите на реда, информира Plovdiv24.bg. Двата пострадали автомобила са бус "Сузуки" и друго БМВ. Виновникът се е движил със сребристо БМВ по улица "Скопие" и най-вероятно е загубил контрол над управлението по мокрия паваж. С автомобила си първо удря леко "Сузуки"-то, а след това се забива челно в черно БМВ. При силния удар паркираният автомобил отскача на десетина метра назад, при включена първа предавка. Пострадали при катастрофата няма. Тепърва ще се изяснява самоличността на виновникът за инцидента. 29.01.2010 |