Георги Първанов събра политици и експерти на дискусия „България – накъде след кризата”
Президентът Георги Първанов събра представители на изпълнителната, законодателната и местната власт, на синдикални организации, политически партии, научни, стопански и неправителствени организации, висши учебни заведения, експерти на дискусия „България – накъде след кризата”. Целта на форума, който се провежда в зала 8 на НДК е изработване на национална стратегия за развитие на страната през настоящото десетилетие – „България 2020”. 22.01.2010
София - Кръгла маса „България – накъде след кризата” 22.01.2010 тегло: 379 KB
размери: 1461X2000 px
автор: Миро Златев Д-р Константин Тренчев, президентът Георги Първанов, д-р Желязко Христов и академик Никола Съботинов
София - Кръгла маса „България – накъде след кризата” 22.01.2010 тегло: 371 KB
размери: 1418X2000 px
автор: Миро Златев Д-р Константин Тренчев, социалният министър Тотю Младенов, президентът Георги Първанов, д-р Желязко Христов и академик Никола Съботинов
София - Кръгла маса „България – накъде след кризата” 22.01.2010 тегло: 453 KB
размери: 1478X2000 px
автор: Миро Златев Ректорът на УНСС проф. д-р Борислав Борисов и президентът Георги Стоянов с гости на дискусията
София - Кръгла маса „България – накъде след кризата” 22.01.2010 тегло: 323 KB
размери: 1111X2200 px
автор: Миро Златев Ректорът на УНСС проф. д-р Борислав Борисов, премиерът Бойко Борисов и министърът на икономиката Трайчо Трайков
София - Кръгла маса „България – накъде след кризата” 22.01.2010 тегло: 295 KB
размери: 1542X2000 px
автор: Миро Златев Петър Чобанов (вляво), председател на Комисията за финансов надзор и Виктор Папазов, бивш председател на Съвета на директорите на Българска фондова борса