„Мастило” с провокативно видео към последния си сингъл Get Out
Група „Мастило” представиха вчера видеоклип към последното си парче Get Out в столичния клуб Mood. Основни герои във видеото са Вики и китариста на групата Десо, които провокират младежката си аудитория в динамично заснет клип. Сингълът е част от предстоящия албум на поп групата, а парчето Get Out се очертава като поредния хит на бандата. Ефектното видео в сътворено от режисьорът Александър Сано от братя Мангасарян.
Музикалното събитие на „Мастило” уважиха музикалният редактор на БГ Радио Ана-Мария Тонкова, Веселин Тодоров – Весо Кокала, собственик на музикална къща “Фактор”, младата изпълнителка Криста, музикантите от група Tri-O-Five, Нина и Ивелина от група "Сахара". 05.11.2009