Силви Вартан с отличието „Златен век” на Министерството на културата
Певицата Силви Вартан получи отличието „Златен век” на Министерството на културата на церемония днес във ведомството. Наградата връчи зам.-министърът на културата Димитър Дерелиев. „Златен век” на Министерството на културата се дава на изявени творци за техния изключителен принос в културата и изкуството. На церемонията присъстваха съпругът на Силви Вартан – Тони Скоти и посланикът на Фарнция у нас Етиен дьо Понсен. 28.10.2009
София - Награждаване на Силви Вартан със "Златен век" 28.10.2009 тегло: 400 KB
размери: 1592X2000 px
автор: Миро Златев Силви Вартан получава отличието "Златен век" от зам.-министъра на културата Димитър Дерелиев
София - Награждаване на Силви Вартан със "Златен век" 28.10.2009 тегло: 334 KB
размери: 1470X2000 px
автор: Миро Златев Силви Вартан получава отличието "Златен век" от зам.-министъра на културата Димитър Дерелиев
София - Награждаване на Силви Вартан със "Златен век" 28.10.2009 тегло: 298 KB
размери: 1328X2000 px
автор: Миро Златев Посланик Етиен дьо Понсен, Тони Скоти, Силви Вартан и зам.-министърът на културата Димитър Дерелиев